top foto

Naše nestátní zdravotnické zařízení není ve smluvním vztahu se žádnou ze zdravotních pojišťoven.

Informujte se u své zdravotní pojišťovny na preventivní nebo bonusové programy, případně u svého zaměstnavatele, zda nepřispívá na rehabilitační cvičení (např. FKSP).


OD 1.9.2021 ROZŠIŘUJEME NAŠE SLUŽBY A MĚNÍME CENY

Připravujeme pro Vás otevření 2 nových ordinací ve zrekonstruovaných prostorách na adrese Nádražní okruh 776/5, 746 01 Opava (rohový dům na světelné křižovatce naproti Slezského muzea a Slezského gymnázia v Opavě). Ordinace jsou dobře dostupné z centra města, městskou hromadnou dopravou (zastávka Praskova), nebo autem (můžete využít parkoviště u Zimního stadionu v Opavě). Od září tak dochází k rozšíření kapacity naší ambulance o nové prostory a fyzioterapeuty.

Další připravovanou novinkou je moderní rezervační systém Reservanto.cz, který Vám spolehlivě pohlídá dohodnuté termíny terapií. 

Od 1. 9. 2021 budeme ve stávající i nových ordinacích přijímat platební karty. 

V souvislosti s rozšiřováním našich služeb měníme po 3 letech naše ceny:

Ceník platný od 1. 9. 2021 

Individuální kinezioterapie 50 minut: 700,- Kč

Individuální kinezioterapie 30 minut: 450,- Kč

Elektroléčba v rámci terapie zdarma.

Elektroléčba samostatně: 200,- Kč za ošetření

Laseroterapie v rámci terapie zdarma

Laseroterapie samostatně: 200,- Kč za ošetření

Odborná konzultace 30 minut: 450,- Kč

Kineziotaping ošetření 50,- Kč + 2,- Kč za 1 cm pásky

Kineziotaping ošetření v rámci terapie zdarma 


PODMÍNKY SPOLUPRÁCE:

Vážíme si důvěry našich klientů a snažíme se udělat vše pro maximalizaci účinku a urychlení rehabilitace. Pro individuální terapii vyhrazujeme klientům vždy 50 minut času (30 minut). Chceme naši odbornou péči poskytnout všem, kteří ji potřebují a mají zájem na svém zdraví. Žádáme Vás tedy, abyste dodržovali dohodnuté termíny terapií.

Nemůžete-li se na terapii dostavit, prosíme Vás o zaslání omluvy formou SMS na náš mobilní telefon ve lhůtě alespoň 2 dny před dohodnutým termínem terapie Takto můžeme uvolněný termín nabídnout klientům, kteří na terapii čekají.

Pokud nedojde k řádnému zrušení termínu, případně pokud se na terapii nedostavíte, budeme nuceni při následné terapii účtovat 50% z ceny dle platného ceníku na úhradu režijních nákladů.


DÁRKOVÝ POUKAZ:

Nabízíme Vám také možnost zakoupení dárkového certifikátu ve Vámi vybrané hodnotě:

  

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com