K fyzioterapii a jejímu studiu na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci jsem se v roce 2013 dostal jako tehdejší student Tělesné výchovy a sportu, kdy jsem se chtěl dozvědět více o tom, jak lidské tělo funguje a jak ho lze prostřednictvím pohybu více poznávat, dále rozvíjet a pozitivně na něj působit.

V rámci bakalářského a magisterského studia v letech 2013-2018 jsem objevoval řadu cenných informací a souvislostí o tom, jak je naše tělo důmyslně stvořeno a čím vším ho můžeme (nejen) při terapii ovlivnit. To mě dovedlo přes pracovní příležitosti v lázních, rehabilitačních ústavech až k ambulantní praxi. Díky tomu tak mám každodenní příležitost pracovat s klienty všech věkových kategorií včetně dětí a sledovat to, jakou pohybovou inteligenci si s sebou neseme a (ne)vědomě předáváme dalším generacím. Právě to, jak své tělo vnímáme, kultivujeme a využíváme, je podle mého zásadní poznání, které bychom se měli snažit co nejlépe předat všem našim klientům s cílem pomoci s jejich aktuálními zdravotními obtížemi, popřípadě předejít problémům budoucím.

Odborné vzdělání:

* 2011 - 2014 Tělesná výchova a sport, Fakulta tělesné kultury, Univerzita Palackého v Olomouci, zakončeno Státní závěrečnou zkouškou, získán titul Bc.

* 2013 - 2016 Fyzioterapie, Fakulta tělesné kultury, Univerzita Palackého v Olomouci, zakončeno Státní závěrečnou zkouškou, získán titul Bc.

* 2016 - 2018 Fyzioterapie, Fakulta tělesné kultury, Univerzita Palackého v Olomouci, zakončeno Státní závěrečnou zkouškou, získán titul Mgr.

 

Dosavadní zaměstnání a stáže:

* 2014 - Fyzioterapeutická praxe v RÚ Hrabyně - pracoviště Chuchelná

* 2015 - Fyzioterapeutická praxe v Lázně Slatinice

* 2015 - Fyzioterapeutická praxe v Sanatoria Klimkovice

* 2016 - 2017 - Fyzioterapeutická praxe v RÚ Hrabyně 

* 2018 -  současnost - Fyzioterapeut v LRC Opava, s.r.o. 

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com