Video lekce cvičení s fyzioterapeuty

Od 13. 10. 2020 bohužel není možné společné cvičení ve skupině. Tělocvičny a sportoviště jsou uzavřeny. I my jsme účastníkům našich kurzů skupinového cvičení Ambulance fyzioterapie a sportu Opava začali připravovat video lekce cvičení.

Vznikl tak soubor 7 video lekcí cvičení s našimi fyzioterapeuty pro jednotlivé skupiny klientů.

Rádi bychom Vám tyto video lekce nyní nabídli k zakoupení ve formě stažení mp4 souborů k uložení na disk počítače, nebo k vypálení na vlastní DVD. Objednat video lekce za cenu 490,- Kč můžete zde: https://form.simpleshop.cz/0jqV/ 

Pokud si naše video lekce zakoupíte, budeme rádi pokud naši práci podpoříte tím, že toto naše autorsky chráněné dílo nebudete nekontrolovaně rozšiřovat.

Děkujeme a užijte si cvičení:-)

Pěkný den, Ivana Urbančíková

Video lekce můžete objednat ZDE: https://form.simpleshop.cz/0jqV/ 

 


 

POZOR - začali jsme s rozesíláním emailů s video lekcemi pro naše klienty ve skupinách!

Od 13. 10. 2020 jsme účastníkům kurzů skupinového cvičení Ambulance fyzioterapie a sportu Opava začali rozesílat emailem odkazy na první video lekce. 

Pro rozesílání emailů využíváme nový redakční systém Smartemailing

Části našich klientů, kteří mají email u poskytovatele seznam.cz, email.cz, nebo centrum.cz spadly tyto emaily do složky HROMADNÉ. Klientům u poskytovatele gmail.com pak do složky VŠECHNY ZPRÁVY.

Pokud Vám email s odkazem na video lekci nedorazil, zkontrolujte prosím výše uvedené složky. Pokud tam email naleznete, přesuňte jej do složky doručená pošta. Další zprávy by již měly v pořádku dorazit mezi doručenou poštu.

Poslední #7 lekce bude odeslána v týdnu od 23.11.2020. Vzhledem k obrovskému zájmu o cvičení bude lekce #6 a #7 dostupná pro naše účastníky skupinového cvičení až do 3.1.2021.

Pokud emaily nemůžete dohledat, kontaktujte prosím Petra Urbančíka na telefon 737 286 200, nebo emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

Pokusíme se vše vyjasnit a email Vám v případě potřeby zašleme znovu.

Užijte si cvičení:-)

Pěkný den, Ivana Urbančíková


DŮLEŽITÉ

Mrzí nás to, ale i my musíme od pondělí 12.10.2020 v důsledku zpřísnění hygienických opatření skupinové cvičení uzavřít

Zároveň to nechceme vzdát! 

Proto od příštího týdne přejdeme do on-line režimu. První emaily s odkazy na videa od nás obdržíte nejpozději ve středu 14.10.2020.

Cvičení Vám vždy s lektorem a jedním cvičícím předtočíme ve standardní délce skupinového cvičení. 

Každému účastníkovi skupiny zašleme email s unikátním odkazem na video pro jeho konkrétní skupinu, které bude přístupné vždy následujících 7 dnů. 

V dalším týdnu Vám zašleme odkaz na nové video (staré odstraníme) a takto budeme pokračovat do doby, než budeme moci opět normálně otevřít skupiny v plném počtu účastníků. 

Aktuální cvičení pro daný týden pro Vás bude dostupné kdykoliv a kdekoliv, jednoduchým otevřením odkazu z emailu.

Už brzy Vás také seznámíme s novým projektem Fyzio.tv 

Děkujeme Vám za přízeň a přejeme Vám do následujících týdnů a měsíců hodně sil, trpělivosti a především zdraví!!!

Za všechny lektory zdraví Ivana Urbančíková


Vyhlašujeme nové kurzy skupinového cvičení PODZIM 2020 - https://ambulancefs.cz/index.php/skupiny/skupiny-podzim-2020

Informační leták ke skupinovému cvičení PODZIM 2020 si můžete stáhnout zde:  http://ambulancefs.cz/images/Download/AFS_letak_skupiny_podzim_2020_ver2.pdf

Přidejte se k nám na Facebook a nenechte si ujít žádnou novou informaci: https://www.facebook.com/afsopavaskupiny

Cvičení ve skupině probíhá v prostorách Sportovní haly Slezského gymnázia v Opavě (zrcadlový sál) Zámecký okruh 475/6a, 746 01 Opava (mezi zimním stadionem a bazénem).

                                                                                          

 

Cena 10 lekcí ze 12 týdnů je 1.200,- Kč. Cena 1 lekce je 150,- Kč. Maximální počet účastníků ve skupině je 18.

Upozorňujeme naše klienty na možnost částečného proplacení skupinových cvičení z fondu prevence zdravotních pojišťoven, případně ze zaměstnavatelského fondu FKSP. V případě potřeby můžeme klientům na požádání vystavit doklad za více kurzů najednou (potřebujete-li pro svou zdravotní pojišťovnu doklad v určité minimální výši).

Objednávejte prosím emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. případně formou SMS na telefonní číslo 603 323 776 (zavoláme zpět a dohodneme podrobnosti).

Těšíme se na vás :-)

Ivana Urbančíková, Kateřina Stošková, Helena Brandová, Barbora Kukolová, Lenka Kudělová, Ondřej Smolka, Štěpán Křístek

 


Obtížnosti kurzů:

**1 - Fyzio kondiční cvičení - zdravá záda a Senioři stupeň #2 - náročnější - v rámci cvičení procházíme a vysvětlujeme jednotlivé cviky a pozice. Postupně přidáváme na obtížnosti cvičení, které je zaměřeno primárně na vývojovou řadu s důrazem na hluboký stabilizační systém a správné dýchání. Během lekce procvičíme všechny svalové skupiny, protáhneme a zmobillizujeme jednotlivá skloubení. Během kurzu se naučíte všechny základní vývojové pozice a jejich názvy. Díky této znalosti se lekce postupně stává rychlejší, dynamičtější, až zvládnete celou vývojovou řadu a z Vás se stávají "pokročilí".

*2 - Fyzio kondiční cvičení pro pokročilé - následné cvičení, kdy všichni účastníci již znají jednotlivé pozice, umí používat svaly hlubokého stabilizačního systému. Hodina je postupně dynamičtější a náročnější. Dochází k propojování cviků a dynamickému přecházení mezi jednotlivými pozicemi vývojové řady. 

*3 - Senioři  stupeň #1- klidnější cvičení s respektem k možnostem daným věkem. Cvičíme ve vývojových pozicích s důrazem na hluboký stabilizační systém a správné dýchání, pro udržení pružnosti a flexibility kloubů a páteře. Jde nám o prevenci problémů a bolestí a udržení vitality pohybového systému.

*4 - Fyziotrénink pro sportovce - cvičení probíhá primárně ve vývojových pozicích s důrazem na hluboký stabilizační systém - "CORE", metodikou DNS (dynamické neuromuskulární stabilizace), ACT (akrální koaktivační terapie) a dalšími. Budeme využívat zejména váhu vlastního těla. Příležitostně využijeme zatížení s terabandy nebo činkami. Půjde o náročnější hodinu skupinového cvičení pro ty, kteří již znají základní principy a pozice.

*5 - Cvičení pro starší děti - náctiletí - cvičení je určeno zejména dospívajícím a náctiletým. V důsledku rychle se rozvíjející stavby těla je potřeba korigovat nesprávné držení a naučit tělo základní pohybové návyky a správný dechový stereotyp. Cílem je také lepší vnímání a uvědomění si těla. Tato investice do stabilního základu, se v budoucnu mnohonásobně vrátí větší jistotou pohybu, omezením bolestivosti a celkově lepší koordinací těla. 

*6 - Fyziojóga - velmi oblíbené jógové cvičení obohacujeme o fyzioterapeutické prvky, se zaměřením na hluboký stabilizační systém a důkladné protažení celého těla. Cvičení je velmi harmonické a propojuje základní prvky ze světa jógy a fyzioterapie.   

Ambulance fyzioterapie a sportu Opava 

 

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com