Ceník služeb platný od 1.7.2023

Naše nestátní zdravotnické zařízení není ve smluvním vztahu se žádnou ze zdravotních pojišťoven. Úhrada terapií je možná v hotovosti, platební kartou nebo bankovním převodem ve formě kreditu. 

Informujte se u své zdravotní pojišťovny na preventivní nebo bonusové programy, případně u svého zaměstnavatele, zda nepřispívá na rehabilitační cvičení (např. FKSP).

Zdravotnickým pracovníkům nabízíme možnost čerpání benefitu pro zdravotnické pracovníky dle zákona č. 372/2011 Sb. o zdravotních službách – COVID.

Od 1.7.2023 je v platnosti nový ceník poskytovaných služeb.

Podmínky
spolupráce

Vážíme si důvěry našich klientů a snažíme se udělat vše pro maximalizaci účinku a urychlení rehabilitace. Pro individuální terapii vyhrazujeme klientům vždy 50 minut času. Chceme naši odbornou péči poskytnout všem, kteří ji potřebují a mají zájem o své zdraví. Žádáme Vás tedy, abyste dodržovali dohodnuté termíny terapií.

Nemůžete-li se na terapii dostavit, prosíme Vás o zaslání omluvy formou SMS na náš mobilní telefon 737 286 200 ve lhůtě alespoň 2 dny před dohodnutým termínem terapie. Můžete nás kontaktovat také emailem v odpovědi na potvrzení rezervace z našeho rezervačního systému, nebo přímo na info@ambulancefs.cz.

Takto můžeme uvolněný termín nabídnout klientům, kteří na terapii čekají.

Pokud nedojde k řádnému zrušení termínu, případně pokud se na terapii nedostavíte, budeme nuceni při následné terapii účtovat 50% z ceny dle platného ceníku na úhradu režijních nákladů.

Přijímáme platební karty

V obou našich provozovnách umožňujeme bezkontaktní platbu kartou

Dárkový certifikát

Nabízíme Vám možnost zakoupení dárkového certifikátu ve Vámi zvolené hodnotě
Kontaktujte nás

Většina kurzů skupinového cvičení PODZIM 2024 je již plně obsazena. Zbývají poslední volná místa!

V ordinaci na Nádražním okruhu v Opavě rozšiřujeme naše služby o podologii, včetně vyšetření na podoskopu a úprav stélek na míru pro dospělé i děti. Pracujeme s fyzioterapeutickými stélkami FormThotics, Footwave, Vasyli a dalšími.