Ceník služeb platný od 1.7.2023

Naše nestátní zdravotnické zařízení není ve smluvním vztahu se žádnou ze zdravotních pojišťoven. Úhrada terapií je možná v hotovosti, platební kartou nebo bankovním převodem ve formě kreditu. 

Informujte se u své zdravotní pojišťovny na preventivní nebo bonusové programy, případně u svého zaměstnavatele, zda nepřispívá na rehabilitační cvičení (např. FKSP).

Zdravotnickým pracovníkům nabízíme možnost čerpání benefitu pro zdravotnické pracovníky dle zákona č. 372/2011 Sb. o zdravotních službách – COVID.

Od 1.7.2023 je v platnosti nový ceník poskytovaných služeb.

Podmínky
spolupráce

Vážíme si důvěry našich klientů a snažíme se udělat vše pro maximalizaci účinku a urychlení rehabilitace. Pro individuální terapii vyhrazujeme klientům vždy 50 minut času. Chceme naši odbornou péči poskytnout všem, kteří ji potřebují a mají zájem o své zdraví. Žádáme Vás tedy, abyste dodržovali dohodnuté termíny terapií.

Nemůžete-li se na terapii dostavit, prosíme Vás o zaslání omluvy formou SMS na náš mobilní telefon 737 286 200 ve lhůtě alespoň 2 dny před dohodnutým termínem terapie. Můžete nás kontaktovat také emailem v odpovědi na potvrzení rezervace z našeho rezervačního systému, nebo přímo na info@ambulancefs.cz.

Takto můžeme uvolněný termín nabídnout klientům, kteří na terapii čekají.

Pokud nedojde k řádnému zrušení termínu, případně pokud se na terapii nedostavíte, budeme nuceni při následné terapii účtovat 50% z ceny dle platného ceníku na úhradu režijních nákladů.

Přijímáme platební karty

V obou našich provozovnách umožňujeme bezkontaktní platbu kartou

Dárkový certifikát

Nabízíme Vám možnost zakoupení dárkového certifikátu ve Vámi zvolené hodnotě
Kontaktujte nás

V ordinaci na Nádražním okruhu v Opavě rozšiřujeme naše služby o podologii, včetně vyšetření na podoskopu a úprav stélek na míru pro dospělé i děti. Pracujeme s fyzioterapeutickými stélkami FormThotics, Footwave, Vasyli a dalšími.